Wynik 30. Finału WOŚP: 224 376 706,35 zł | Nasz sztab: 1 802 459,39 zł | Kraków: 3 635 914,36 zł

WOŚP w Krakowie – Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Urzędzie Miasta Krakowa

Aktualności

24 listopada 2021 | admin

Zorganizuj imprezę w ramach 30. Finału WOŚP

Masz pomysł i chęć by zorganizować wydarzenie z okazji 30. Finału WOŚP? Chcecie dołożyć swoją cegiełkę do jubileuszowej zbiórki? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Wystarczy tylko, że odezwiecie się do Koordynatora Imprez Towarzyszących na adres paula.szalaj@onet.eu. Następnie wypełnicie otrzymany Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Skarbony Stacjonarnej i odeślecie go z powrotem. Później już indywidualnie możecie się umówić na odbiór puszki na dzień/dwa przed planowaną imprezą.

Z chęcią pomożemy w promocji takiego wydarzenia na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Dostarczymy także fundacyjne materiały promocyjne (plakaty, ulotki itp.).

Co warto wiedzieć przed zgłoszeniem?

Zbiórkę pieniędzy można rozpocząć już od 15 grudnia 2021 r.! Kwesta może być kontynuowana do dnia 30. Finału włącznie, czyli do 30 stycznia 2022 r. Osoba odpowiedzialna za puszkę będzie również zobowiązana do dostarczenia puszki do Sztabu w celu rozliczenia nie później niż do godziny 23:59 w dniu 30. Finału WOŚP.

W ramach Imprezy Zamkniętej można zorganizować koncert, wystawę, dyskotekę, zawody sportowe, warsztaty czy spotkanie z ciekawą osobą. Możliwości jest wiele, liczy się kreatywność i dobra energia. Cały dochód z takiego wydarzenia jest przeznaczony na cel 30. Finału WOŚP.

Wstęp na Imprezę Zamkniętą powinien być bezpłatny lub za dobrowolny datek do puszki kwestarskiej wolontariusza. Pamiętajcie, że na Imprezie Zamkniętej nie może być wskazanej kwoty minimalnej, za którą można wejść na tę imprezę.  

Podczas organizacji wydarzeń nie zapomnijcie również o obowiązujących zaleceniach sanitarno-epidemiologicznych w związku z pandemią COVID-19.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.