Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

1 lipca 2021 | imAdmin

29. Finał WOŚP w Krakowie – zapraszamy! Zobacz listę finałowych wydarzeń

Piątek, sobota (29-30 stycznia)

Gramy dla Was – gramy dla WOŚP

Koncerty online w dniach 29, 30 i 31 stycznia – godzina 20:00

Przyszedł ten czas w roku, by zrobić coś naprawdę dobrego. W tym roku namówiliśmy wielu krakowskich artystów do wsparcia Fundacji WOŚP i udało się zorganizować naprawdę świetne koncerty.
Harmonogram wydarzeń na okres 29 edycji WOŚP W Single Scena wygląda następująco:
29 stycznia – 20:00 ACOUSTIC FREAKS
30 stycznia – 20:00 LEVI, 21:30 B.L.U.E
31 stycznia – 20:00 LUIS TELO MEXIA, 21:30 RUSTY BUDDIES + Goście

 Koncert będzie transmitowany na żywo za pomocą serwisu Facebook. Zapraszamy do założonej przez organizatorów wydarzenia e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/1y2kkn

 Cały dochód z koncertów przekazany będzie na fundacje WOŚP. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w jakże szczytnym celu!

 Więcej info: fb/gramydlawosp

 Koncert współorganizowany przez Sztab WOŚP przy Collegium Śniadeckiego przy UJ


Wytańczymy 29. Finał

Warsztaty online w dniach 29 i 30 stycznia 

Warsztaty taneczne online,
udział za zasilenie puszki WOŚP: https://eskarbonka.wosp.org.pl/ww994b

Harmonogram:
piątek 29.01.2021
godzina 21.00 – VOGUE – prowadzi Nataliasobota 30.01.2021
godzina 10.00 – BOLLYWOOD – prowadzi Megi
godzina 11.00 – BROADWAY JAZZ – prowadzi Kasia
godzina 12.00 – BELLY DANCE – prowadzi Rosalia
godzina 13.00 – LATINO – prowadzi Michał

Więcej info: fb/wytanczymywosp


Niedziela, 31 stycznia

MOTOORKIESTRA

Modlnica – godzina 10:00, wydarzenie online
Tegoroczna impreza ze względu na sytuację będzie nieco inna – poprzez transmisje LIVE na FB będzie nadawana na żywo z Modlnicy, spod siedziby GO+ Cars i GO+EAuto, gdzie zbiorą się uczestnicy tegorocznej MOTO ORKIESTRY Kraków.Obok Audi Quattro zepołu GO+ Cars, którym na rajdowych trasach jeździ Grzegorz Olchawski oraz elektrycznych pojazdów z GO+ EAuto w relacjach zobaczycie również liczne inne rajdówki, samochody historyczne, quady z Quadowej Grupy Południe, UTV-y, terenówki, motocykle samochody do driftu i motolegendy. Jak co roku będą również goście specjalni, którzy uświetnią imprezę. Do tego już teraz można licytować wyjątkowe motoryzacyjne fanty na aukcjach Allegro i wpłacać datki do wirtualnej skarbonki. Impreza niestety musi się odbyć bez udziału publiczności ale liczymy, że mimo tego ograniczenia będziecie z nami się dobrze bawić. Muzyczną oprawę imprezy zapewni nam Moto Radio i specjalnie na tę okazję zaproszony DJ.

Więcej info: fb/motoorkiestra


Koncert Another Pink Floyd w Tauron Arenie i wyjątkowe Światełko do Nieba

Transmisja live
Z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej krakowski trębacz Zbyszek Szwajdych odegra z dachu TAURON Areny Kraków hejnał oraz hymn WOŚP, a następnie w tym samym miejscu wystąpi znany saksofonista Adam Pierończyk. Wydarzenia, zaplanowane na 31 stycznia na godz. 20.00 będzie można śledzić na żywo na profilu Krakowa (www.facebook.com/wwwKrakowPL) na Facebooku oraz na profilu TAURON Areny Kraków (www.facebook.com/TAURONArenaKrakow). W przypadku złej pogody muzycy wystąpią  wewnątrz obiektu. Także 31 stycznia na profilu Areny opublikowany zostanie występ zespołu Another Pink Floyd zarejestrowany w TAURON Arenie Kraków specjalnie na tę okazję.

Więcej info: https://www.tauronarenakrakow.pl/w-dniu-finalu-wosp-krakowski-hejnal-zabrzmi-z-nietypowego-miejsca/


Magiczny WOŚP

 Dziórawy Kocioł (ul. Grodzka 50/1)

Moc magiczna i moc pomagania idą ze sobą w parze! Dziórawy Kocioł Ministerstwo Tajemnic, które stanowią ważne miejsca na mapie Krainy Quatronum zapraszają do wspólnej zabawy z okazji 29. Finału WOŚP. Organizatorzy zapewniają moc magicznych atrakcji dla najmłodszych. W planach także gra miejska!
Dołączajcie do wydarzenia – niech poniesie nas magia pomagania!

Link do eSkarbony: https://eskarbonka.wosp.org.pl/nwktgj

Więcej info: fb/magicznywosp


Gramy w Skawinie!

Wydarzenie online
Tym razem, dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo, spotykamy się w sieci. Stwórzmy razem program koncertu, podczas emisji którego będziemy zbierać datki na rzecz Orkiestry! Zebrane podczas Finału fundusze zasilą diagnostykę i leczenie laryngologiczne dzieci. Zapraszamy instytucje, stowarzyszenia, artystów, sportowców do nagrywania pokazów artystycznych, sportowych, sztuczek iluzjonistycznych czy skeczy, które złożą się na program finałowego koncertu WOŚP w Skawinie. Filmy, koniecznie w orientacji poziomej, w proporcji 16×9, przysyłajcie na adres sokol@ckis.pl.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: mailowo (sokol@ckis.pl) lub telefonicznie: 12 276 34 64 (Dział Realizacji Projektów Kultury).

Link do eSkarbony: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jw5lj8

Więcej info: fb/ckis


Serce od Krakowskich Morsów

Zalew Bagry (ul. Kozia 22) – godzina 10:00 – 14:00
Krakowskie Morsy po raz kolejny udowodnią, że mają najgorętsze serca i nie straszna im zima. A to wszystko dla najmłodszych pacjentów. Tym razem Morsy mają w planach ułożenie serca z nich samych! Oczywiście zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Więcej info: www.facebook.com/Krakowski.Klub.Morsow.Kaloryfer


WOŚPowy Dogtrekking – edycja III

Start – godzina 10:00 
To już 3-ci raz wspólnego kwestowania psów i ich opiekunów z Wild Dogs Team! Tym razem w nieco innej formie i bez wspólnego spacerowania jakie znamy z poprzednich Finałów, za to nadal z psami i ogromnymi serduchami! 
Spacerujące psy i ich opiekunów w bezpiecznej odległości będzie można spotkać w godzinach 10:00-15:00. Spotkacie ich na: Plantach, Błoniach, Wałach Wiślanych a także na Krakowskim Rynku. Bardzo prosimy wszystkich, aby pamiętali o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk i maseczkach. Prócz osobistego nawrzucania do puszki – już teraz można wpłacić datek na założonej eSkarbonie: https://eskarbonka.wosp.org.pl/mt8ly7

Więcej info: FB/Dogtrekking


Spacer po Nowej Hucie w ramach II edycji PSIEbiegu po Hucie!

W tym roku formuła wydarzenia jest wyjątkowa: uczestnicy wraz ze swoimi pupilami przespacerują się po proponowanych przez organizatorów trasach.Do wyboru: trasa wokół Łąk Nowohuckich, wokół Zalewu Nowohuckiego, wokół parku na Osiedlu Dywizjonu 303 lub wokół Parku Lotników Polskich.Można też pokonać wszystkie trasy. Organizatorzy z chęcią przyjmą relacje i zdjęcia – należy je przesłać na fanpage Sztabu WOŚP Kraków – Nowa Huta.Na koniec, zarejestrowani uczestnicy, którzy w określony przez organizatorów sposób udokumentują pokonanie przynajmniej jednej trasy czeka upominek-niespodzianka za wrzut do puszki WOŚP. Pakiety będą do odbioru w Sztabie przy NCK.Zapraszamy do zapisów poprzez formularz: https://forms.gle/eZkomQkVQ2caR8uy8

Więcej info: fb/spacerpohucie

Wydarzenie współorganizowane przez Nowohucki Sztab WOŚP przy NCK 


Kraków tańczy dla WOŚP

Kurs tańca online

Nie udało się na żywo – to działamy on-line! Ekipa Sabrosa Dance Studio przygotowała 2 bloki zajęć – czyli w sumie prawie 6 godzin tańca. Będzie okazja poznać energetyczny Reggaeton, gorącą Salsę oraz zmysłową Bachatę! Sam czy z kimś – tańczyć każdy może. A przy okazji całej finałowej niedzieli pieniądze będą zbierane do dedykowanej wirtualnej puszki https://eskarbonka.wosp.org.pl/tqknkjWpłacać można od teraz aż do końca dnia 31.01! Zaproście swoje rodziny, znajomych, dzieci – wspólnie dzielmy się pasją do tańca i do pomagania!Zbierzmy jak najwięcej, co by dołożyć sporą cegłę do tegorocznego celu czyli wsparcia oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tańcu siła!Harmonogram zajęć on-line które będą odbywały się na naszym profilu Facebookowym Sabrosa Dance Studio dnia 31.01:9:00 – Reggaeton – Piotrek Grzybek
10:00 Salsa od podstaw – Sabrosa Team
11:00 Bachata od podstaw – Sabrosa Teamprzerwa14:00 Bachata od podstaw – Sabrosa Team
15:00 Salsa solo dla pań – Sabrosa Team
16:00 Reggaeton – Piotrek Grzybek

Więcej info: fb/krakowtanczy

Wydarzenie współorganizowane przez Sztab WOŚP przy Collegium Śniadeckiego przy UJ

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.