Wynik 31. Finału WOŚP: 243 259 387, 25 PLN | Sztab przy UMK: 1 711 118,46 PLN | Kraków: 3 967 747,62 PLN

WOŚP w Krakowie – Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Urzędzie Miasta Krakowa

Aktualności

24 listopada 2021 | admin

eSkarbonka – dlaczego warto zbierać także online?

Dynamiczny rozwój technologii umożliwił udział w zbiórkach pieniędzy na zupełnie nowym poziome! Już od jakiegoś czasu możliwe jest wspieranie ważnych dla nas inicjatyw bez wychodzenia z domu. Nie inaczej jest z Finałami WOŚP! Po raz kolejny Fundacja daje możliwość kwesty online za pomocą eSkarbonki. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje na ten temat.

Czym jest eSkarbonka?

eSkarbonka umożliwia zbieranie pieniędzy poprzez wpłaty online. Może ją założyć każdy! Nie musisz być wolontariuszem, który fizycznie będzie kwestował z tekturową puszką w dniu Finału. Jednak jeśli chcesz wziął udział w tradycyjnej zbiórce, eSkarbonka to świetny pomysł, by zgromadzić jeszcze więcej funduszy na cel 31. Finału, dlatego podczas rejestracji polecamy zaznaczyć opcję „Uruchom eSkarbonkę”. To bardzo proste! Link do swojej eSkarbonki możesz wysłać rodzinie, znajomym czy też udostępnić w mediach społecznościowych – niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce!

Jak się zarejestrować?

W celu włączenia eSkarbonki należy założyć konto na portalu https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Jeśli w międzyczasie rejestrowałeś się jako tradycyjny wolontariusz, system odnajdzie Cię w bazie – podaj dane, których użyłeś na papierowym zgłoszeniu. Interesuje Cię tylko zbiórka online? Po założeniu konta w wyżej wspomnianym serwisie zaznacz opcję zostań iWolontariuszem i załóż eSkarbonkę. Gotowe!

Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę założyć eSkarbonkę?

Jeśli nie jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, a chciałbyś zbierać do internetowej puszki i nie masz ukończonych 18 lat, poproś o pomoc osobę dorosłą. W procesie rejestracji Twoi rodzice lub opiekunowie muszą podać swoje dane, a następnie zatwierdzić Twoją eSkarbonkę poprzez swojego maila.

Kiedy mogę zbierać pieniądze do eSkarbonki?

Uruchomienie eSkarbonki przez konto na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ będzie możliwe od 10.12.2022 r. Więc możesz zacząć zbiórkę na cel 30. Finału dużo wcześniej! Wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie 30 stycznia 2023 r. o godz. 23:59. 

Więcej odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące eSkarbonek znajdziecie na stronach Fundacji WOŚP.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.