Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

29 stycznia 2024 | admin

Krakowianie! Jesteście niesamowici!

To była najgorętsza niedziela w roku! A efekty totalnie nas zaskoczyły. Krakowianie znów pokazali, że hasło „Jednoczymy Kraków dla dzieciaków” jest im bliskie grając głośno i bardzo, bardzo szczodrze!

Pieniądze z ośmiu krakowskich Sztabów trafiły właśnie do banków. W nich kilka ton pieniędzy będzie liczone przez około miesiąc. Dopiero wtedy będziemy mogli podać dokładne kwoty, które zostały zebrane – dzięki Waszej hojności – podczas 32. Finału WOŚP w Krakowie.

Ale już teraz spieszymy do Was z radosną nowiną, że po raz pierwszy w historii Kraków może pochwalić się kwotą, która przekroczyła CZTERY MILIONY złotych. Na ten moment krakowskie sztaby doliczyły się około 4 165 000 złotych.

Ze Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miasta Krakowa i Muzeum Krakowa wyjechało około 1,24 miliona złotych, a na e-skarbonce kwota przebiła 410 tys. złotych.

Co więcej, wyniki krakowskiego Finału WOŚP zdecydowanie wzrosną, albowiem do kwoty 4,16 mln złotych nie zostały jeszcze wliczone trwające aukcje Allegro, na których licytacje sięgnęły dalszych kilkuset tysięcy złotych!

Na większe podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim partnerom krakowskiego 32. Finału WOŚP, darczyńcom, sponsorom, artystom, organizatorom wydarzeń oraz wszystkim, którzy włączyli się w krakowskie granie. Ale największe podziękowania pędzą do wszystkich dzielnych wolontariuszy, dzięki którym te wszystkie wyniki są możliwe.

SIE MA!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.