Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

22 listopada 2023 | admin

Pierwsze walne spotkanie za nami!

Nie tracimy czasu i z wielkim zapałem kontynuujemy działania związane z organizacją 32. Finału WOŚP w Krakowie! Mamy ogromną radość ogłosić, że w minionym tygodniu mieliśmy okazję zebrać nasz niezastąpiony Sztab w sercu Krakowa, gdzie odbyło się pierwsze spotkanie w tym roku! To symboliczny krok, który otwiera nam drzwi do niezwykłej przygody – 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W sercu malowniczego Krakowa, w inspirującym miejscu jakim jest Krakowski Coworking Rynek Główny 34/15, nasza niezastąpiona ekipa wolontariuszy pracowała i rozmawiała o niezliczonych pomysłach, które sprawią, że tegoroczny Finał będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Każdy wysiłek, każda myśl, każdy uśmiech – to wszystko po to, byśmy mogli razem pomagać tym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Wystartowaliśmy już z rejestracją wolontariuszy – skala zgłoszeń, przyznamy szczerze, pozytywnie nas zaskoczyła! Systematycznie będziemy zapraszać kandydatów na spotkania w celu zweryfikowania tożsamości. Prosimy o cierpliwość 😉

Powoli szykujemy się też do wystartowania z aukcjami na Allegro. Co prawda wynik, który wykręciliśmy podczas 31. Finału był kosmiczny i ciężko go będzie pobić… ale z taką ekipą wszystko jest możliwe! Już wkrótce więcej informacji.

Niedługo także ruszy rejestracja Skarbon Stacjonarnych. Już teraz zainteresowane firmy i instytucje zachęcamy do zaglądania na nasze strony, gdzie krok po kroku wyjaśnimy, jak wystawić u siebie taką puszkę.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie na tym pierwszym spotkaniu. To dopiero początek niezwykłej przygody!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.