Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

29 kwietnia 2024 | admin

Po raz kolejny najlepsi!

Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałymi wiadomościami dotyczącymi naszego udziału w aukcji Allegro! Dzięki Waszemu niesamowitemu zaangażowaniu i hojności, nasz sztab osiągnął najwyższą łączną kwotę pieniędzy z licytacji. Do tego byliśmy w czołówce Sztabów z największą liczbą aukcji! Jesteśmy dumni, że kolejny rok na prawdę ciężkiej pracy umocnił nas na pozycji lidera sztabowych aukcji!

Niezwykła wytrwałość i determinacja skromnej, kilkuosobowej ekipy sztabowej, która dzielnie zajmowała się przyjmowaniem przedmiotów i różnego rodzaju ofert, dokumentacją fotograficzną, wystawianiem i na końcu wysyłką umożliwiła osiągnięcie tak wspaniałego rezultatu końcowego.

Tak dobry wynik nie byłby możliwy, gdyby nie ogromne wsparcie przedstawicieli lokalnych firm, gastronomii, różnego rodzaju instytucji, klubów sportowych, prywatnych darczyńców oraz oczywiście Urzędu Miasta Krakowa i jednostek miejskich! Z tego miejsca po raz kolejny ślemy wielkie wyrazy wdzięczności za okazane wsparcie i hojność, dzięki którym wspólnie uzyskaliśmy pokaźną sumę, która wsparła cel 32. Finału WOŚP.

„Najcenniejszy” okazał się, zresztą nie po raz pierwszy, rysunek wybitnego krakowskiego artysty, Andrzeja Mleczki. Dzieło przedstawiające nowoczesnego Syzyfa zostało sprzedane za 20 200 pln! Sporą popularnością cieszyły się także wyjątkowe fotele z loży cesarskiej z Teatru Słowackiego, a także spotkania czy gadżety podarowane przez znane krakowskie osobistości – Grzegorza Turnaua, Roberta Makłowicza, Mateusza Janickiego.

Do tegorocznej akcji mocno włączyły się także wszelkie służby mundurowe, które przekazały wyjątkowe przedmioty i atrakcje.

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu, wspólnie tworzymy historię pełną pomocy i miłości, która ma realny wpływ na zdrowie i życie wielu osób!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.