Wynik 31. Finału WOŚP: 243 259 387, 25 PLN | Sztab przy UMK: 1 711 118,46 PLN | Kraków: 3 967 747,62 PLN

WOŚP w Krakowie

Aktualności

14 listopada 2023 | admin

Sztab zarejestrowany! Maszyna ruszyła!

Nasz wniosek o utworzenie sztabu został zaakceptowany, więc już oficjalnie, z wielką radością ogłaszamy, że u nas WSZYSTKO GRA OK! Dlatego, dla wszystkich, którzy pragną być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, ogłaszamy rozpoczęcie zapisów dla wolontariuszy na nasz Sztab!

Kto może zostać wolontariuszem podczas Finału WOŚP? Prawie każdy! Wystarczy spełnić kilka formalności, by w ostatnią niedzielę stycznia 2024 roku kwestować na rzecz zakupu sprzętu medycznego, który wspomoże zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Jeśli masz ogromne serce i chcesz zaangażować się w szczytny cel, dołącz do niesamowitej ekipy wolontariuszy WOŚP poprzez nasz specjalny serwis: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

Zarejestruj się podając swoje podstawowe dane osobowe. Osoby zarejestrowane wcześniej logują się na podanego maila i aktualizują dane osobowe. Zdecyduj o formie kwestowania – tylko eSkarbonka, tylko puszka tekturowa, obie formy. Numer naszego Sztabu to ponownie #3678. Niezmiennie jednak działamy pod skrzydłami niezwykle przyjaznego Urzędu Miasta w Krakowie!

Już teraz możesz zgłosić swoją chęć udziału! Informacje dotyczące terminów weryfikacji tożsamości, które będą niezbędne w dalszym procesie, podamy wkrótce. Bądźcie z nami, a wszelkie szczegóły dotyczące udziału w akcji będą przekazane na bieżąco za pośrednictwem strony i w naszych sztabowych social mediach.

WOŚP to nie tylko ogromna dawka emocji i radości, ale przede wszystkim solidarność i pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. To wspólne działanie dla wspólnego dobra! Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej niezwykłej inicjatywie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.