Wyniki 32. Finału WOŚP: (stan na 30.01.2024, bez Allegro) Sztab przy UMK: ok. 1,653 mln zł | Kraków: ok. 4,254 mln zł | Cała Polska i Świat: 175 426 813 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

11 grudnia 2023 | admin

zaGRAj z Orkiestrą podczas 32. Finału WOŚP!

Siema! 32. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami i jako Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Urzędzie Miasta Krakowa (#3678) mamy plan zaGRAć jak najgłośniej! Aby ten plan zrealizować, liczymy na jak najgłośniejszy odzew na naszą propozycję. W tym roku Orkiestra gra dla WSZYSTKICH – dzieci i dorosłych, aby odbudować płuca po pandemii, a mottem zbiórki jest: TU WSZYSTKO GRA! OK!

Masz szalony pomysł i chęci by zaGRAć wraz Orkiestrą z okazji 32. Finału WOŚP, ale nie wiesz jak się za to zabrać? POMOŻEMY!

Po 1 – czym bardziej szalony masz pomysł, tym lepiej. Może to być koncert gry na grzebieniach, osiedlowy turniej gry w klasy, warsztaty z tanga czy spotkanie z ciekawą osobą, co tylko zechcesz!

Po 2 – koniecznie napisz o swoim pomyśle do naszego Koordynatora Imprez Towarzyszących na adres sztab@wosp.krakow.pl w temacie wpisując „Nazwa wydarzenia – miejsce”. Nasza ekipa odezwie się i przeprowadzi Cię przez kolejne kroki, w tym założenie Sztabowej Skarbony Stacjonarnej. Pomożemy także, aby o Twoim pomyśle dowiedział się świat. Przekażemy plakaty i ulotki, wrzucimy informacje o Twojej inicjatywie na stronę internetową Sztabu i kanały społecznościowe – Facebook i Instagram oraz na dedykowaną stronę Fundacji WOŚP z wydarzeniami. Wesprzemy Cię jak tylko będzie to możliwe, aby Twój pomysł zaGRAł na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Fot. Michał Madejski

Po 3 – wszelkiego rodzaju imprezy można organizować od 15.12.2023 do 28.01.2024 r. tj. dnia w którym odbędzie się 32. Finał WOŚP.

Po 4 – cały dochód z takiego wydarzenia przeznaczany jest na rzecz Fundacji WOŚP, a wstęp na Imprezę Zamkniętą powinien być bezpłatny lub za dobrowolny datek do Sztabowej Skarbony Stacjonarnej. Pamiętajcie, że na Imprezie Zamkniętej nie może być wskazanej kwoty minimalnej, za którą można wejść.

Teraz już wiesz wszystko 😉 Nie wahaj się – zaGRAj w naszej Orkiestrze!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.