Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Wesprzyj Sztab

21 listopada 2021 | admin

Zostań sponsorem i wesprzyj Sztab w działaniach

Szanowni Darczyńcy! To dzięki Waszej pomocy co roku możemy sprawnie organizować Finał WOŚP w Krakowie. Jeżeli Twoja firma chce wesprzeć nasze działania, możesz przekazać Sztabowi swoje produkty, usługi lub wspomóc nas finansowo.

Wsparcie Sztabu to też świetna okazja, aby pokazać się tysiącom osób, które grają razem z nami. Darczyńcy i Sponsorzy mogą liczyć na promocję na naszej stronie WWW, w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram), a także w siedzibie Sztabu podczas Finału (logo firmy widoczne na ekranach, rollupach).

Aby jak najlepiej i jak najefektywniej nieść pomoc w ramach 32. Finału WOŚP, sami potrzebujemy wsparcia. Po raz kolejny stajemy w obliczu organizacyjnego wyzwania. Jednak nawet nieoceniony wysiłek członków sztabu, Wolontariuszy i osób zaangażowanych w przygotowanie Finału w Krakowie może okazać się niewystarczający. Szczególnie, w obecnych czasach pandemii.

Jak możesz pomóc Sztabowi? Najłatwiejszą drogą jest nieodpłatne przekazanie produktów, wypożyczenie sprzętu lub wykonanie usług na rzecz Sztabu i Wolontariuszy. Istnieje też możliwość wsparcia finansowego.

Masz pytania odnośnie wsparcia Sztabu? Skontaktuj się z Krzysztofem Szczepaniakiem (nr tel. 791 006 515) lub Szefem Sztabu – Edytą Biel (nr tel. 730 701 394).

Informacje dla sponsorów

Chcę przekazać Sztabowi produkty. Świetnie! Daj nam znać, co możesz przekazać. Czego najbardziej potrzebujemy?

– produktów spożywczych, które rozdamy w pakietach wolontariuszom i członkom Sztabu w dniu 32. Finału WOŚP

– materiałów papierniczych i biurowych, np. kopert zwykłych i bąbelkowych, papieru A4, materiałów do pakowania, taśm klejących

– zaplecza technicznego, np. przedłużaczy, przeróżnego okablowania, baterii, powerbanków

– paliwa

Chcę wykonać sztabowe gadżety. Cudownie! Jeżeli możesz wyprodukować rzeczy, na których znajdzie się logo Sztabu, koniecznie się z nami skontaktuj!

Co nam się przyda? Wszystko, na co pozwoli fantazja i odrobina technologii. Magnesy, odblaski, długopisy, kubki, koszulki, poduszki, skarpetki czy szaliki – jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej szalone propozycje. Cały dochód z gadżetów zasila konto WOŚP i jest ważnym elementem corocznego wyniku prowadzonej przez Sztab zbiórki.

Chcę wypożyczyć Sztabowi sprzęt. Znakomicie! Co chętnie wypożyczymy na czas 32. Finału WOŚP?

– telewizory, monitory i rzutniki

– drukarki

Chcę wesprzeć Sztab finansowo. Ekstra! Jeżeli chcesz pomóc nam finansowo w organizacji Finału, skontaktuj się z Szefem Sztabu Edytą Biel (nr tel. 730 701 394). lub napisz e-mail na adres: sztab@wosp.krakow.pl.

Z chęcią przyjmiemy wsparcie w postaci usług, więc jeśli uważasz, że możesz nam w jakiś sposób pomóc, skontaktuj się z nami.

Nawet najmniejszy, ale życzliwy gest Waszej pomocy przyczyni się do polepszenia standardów leczenia najmniejszych pacjentów  poprzez zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.