Wyniki 32. Finału WOŚP: (stan na 30.01.2024, bez Allegro) Sztab przy UMK: ok. 1,653 mln zł | Kraków: ok. 4,254 mln zł | Cała Polska i Świat: 175 426 813 zł

WOŚP w Krakowie

Dla Wolontariuszy

22 listopada 2023 | admin

Jak zostać wolontariuszem 32. Finału?

Siema! Cieszymy się, że chcesz razem z nami zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w 2024 roku! Nie ważne, czy jesteś duży, czy mały – mamy miejsce dla wszystkich – już możesz zarejestrować się jako wolontariusz w naszym Sztabie!


WAŻNE! Miejsca w naszym sztabie już się skończyły. Polecamy spróbować w pozostałych krakowskich sztabach!


Zapisy internetowe

Jak dołączyć? Rejestracja wolontariuszy odbywa się poprzez specjalnie dedykowany portal iwolontariusz.wosp.org.pl, który umożliwia łatwą i szybką rejestrację. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a możecie zostać integralną częścią naszego Sztabu!

Oto krótka instrukcja:

  1. Jeśli nie masz konta, wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: jeśli nie masz ukończonych 18 lat poproś o pomoc swojego rodzica/opiekuna prawnego. W tym celu zakłada on swoje konto a następnie rejestruje Cię poprzez funkcję „Zgłoś dziecko lub podopiecznego”.
  2. Jeśli masz już założone konto, zaloguj się. Sprawdź poprawność danych i załącz aktualne zdjęcie.
  3. WAŻNE: należy wybrać sztab. Znajdziesz nas pod nazwą: #3678 Urząd Miasta Krakowa.
    UWAGA: nasz numer sztabu uległ zmianie w porównaniu do zeszłego roku – sprawdź go dokładnie!
  4. Gdy Twoje zdjęcie zostanie zaakceptowane przez Fundację, skontaktujemy się z Tobą.
  5. W celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza zaprosimy Cię na spotkanie. Informacje o datach, godzinach i ich miejscu będą podawane na bieżąco na stronie www oraz na naszym Facebooku i Instagramie.

Tak jak w poprzednim roku, miejscem gdzie będziecie mogli się z nami spotkać w razie potrzeby jest Muzeum Krakowa – Pałac Krzysztofory przy ul. Szczepańskiej 2 w Krakowie. Wejść do nas możecie od strony Rynku Głównego lub ulicy przy Placu Szczepańskim.

Liczba miejsc dla wolontariuszy jest w każdym Sztabie ograniczona, dlatego nie czekajcie dłużej i zapiszcie się czym prędzej!

Jeśli masz pytania pomoże Ci Sylwia, która koordynuje działania wolontariuszy u nas w Sztabie. Napisz mejla: sztab@wosp.krakow.pl lub zadzwoń pod nr tel. 667 666 954.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.