Wyniki 32. Finału WOŚP: (stan na 30.01.2024, bez Allegro) Sztab przy UMK: ok. 1,653 mln zł | Kraków: ok. 4,254 mln zł | Cała Polska i Świat: 175 426 813 zł

WOŚP w Krakowie

Dla Wolontariuszy

6 lutego 2023 | admin

Wolontariuszu! Potwierdź rozliczenie!

UWAGA! Ważne informacje dla wolontariuszy oraz firmowych skarbon stacjonarnych! Przed nami ostatnia prosta – rozliczenie sztabu.

Każda osoba zbierająca pieniądze do puszki (czy to indywidualnej czy firmowej/wydarzeniowej) w naszym sztabie powinna otrzymać już link do swojego rozliczenia. Linki przesłane zostały przez system w formie emaila oraz SMSa na adres/numer podany w bazie przy zakładaniu konta.

BARDZO PROSIMY o wejście pod podany adres i sprawdzenie rozliczenia – jeśli wszystko się zgadza, należy je zaakceptować.

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do kwoty, która się pojawiła (pamiętajcie, że w ferworze niedzielnej zadymy zdarzają się nam czasem kalkulacyjne błędy, które w kolejnych dniach sprawdzamy i wyłapujemy), prosimy o kontakt mailowy pod adresem sztab@wosp.krakow.pl. Wyjaśnimy lub poprawimy Wasze rozliczenia. Pamiętajcie, że jeśli zakładaliście kilka skarbon, przyjdzie kilka różnych linków do zaakceptowania!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.