Wyniki 32. Finału WOŚP: (stan na 30.01.2024, bez Allegro) Sztab przy UMK: ok. 1,653 mln zł | Kraków: ok. 4,254 mln zł | Cała Polska i Świat: 175 426 813 zł

WOŚP w Krakowie

Dla Wolontariuszy

5 listopada 2023 | admin

Zbliża się Finał WOŚP! Zapisy dla Wolontariuszy już wkrótce!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szykuje się do kolejnego spektakularnego Finału, a my potrzebujemy Waszej pomocy, by uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym! Już wkrótce ruszą zapisy dla wolontariuszy, którzy chcą dołączyć do naszej niesamowitej ekipy i pomóc zbierać środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc u pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych..

Finał WOŚP to nie tylko wyjątkowa okazja do pomagania innym, ale również okazja do nawiązania nowych przyjaźni i przeżycia niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi wolontariuszami, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z WOŚP, serdecznie Was zapraszamy!

Fot. Michał Madejski

Szczegóły zapisów, harmonogram działań oraz inne ważne informacje zostaną wkrótce opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszych mediach społecznościowych. Bądźcie czujni i śledźcie nas, aby nie przegapić tego ważnego momentu.

Przygotujcie się do działania, bo już niedługo rozpoczniemy zapisy. Razem możemy uczynić wiele dla tych, którzy potrzebują pomocy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czeka na Waszą pomoc!

Niech to będzie kolejny niesamowity Finał! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.