Wynik 31. Finału WOŚP: 243 259 387, 25 PLN | Sztab przy UMK: 1 711 118,46 PLN | Kraków: 3 967 747,62 PLN

WOŚP w Krakowie

Finał w Krakowie

24 grudnia 2022 | admin

Zorganizuj imprezę w ramach 31. Finału WOŚP

Masz pomysł i chęć by zorganizować wydarzenie z okazji 31. Finału WOŚP? Chcecie dołożyć swoją cegiełkę do jubileuszowej zbiórki? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Wystarczy tylko, że odezwiecie się do Koordynatora Imprez Towarzyszących na adres sasinowska.anna@gmail.com. Następnie wypełnicie otrzymany Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Skarbony Stacjonarnej i odeślecie go z powrotem. Później już indywidualnie możecie się umówić na odbiór puszki na dzień/dwa przed planowaną imprezą.

Z chęcią pomożemy w promocji takiego wydarzenia na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Dostarczymy także fundacyjne materiały promocyjne (plakaty, ulotki itp.).

Co warto wiedzieć przed zgłoszeniem?

Zbiórkę pieniędzy można rozpocząć już od 15 grudnia 2022 r.! Kwesta może być kontynuowana do dnia 31. Finału włącznie, czyli do 29 stycznia 2022 r. Osoba odpowiedzialna za puszkę będzie również zobowiązana do dostarczenia puszki do Sztabu w celu rozliczenia nie później niż do godziny 23:59 w dniu 31. Finału WOŚP.

W ramach Imprezy Zamkniętej można zorganizować koncert, wystawę, dyskotekę, zawody sportowe, warsztaty czy spotkanie z ciekawą osobą. Możliwości jest wiele, liczy się kreatywność i dobra energia. Cały dochód z takiego wydarzenia jest przeznaczony na cel 31. Finału WOŚP.

Wstęp na Imprezę Zamkniętą powinien być bezpłatny lub za dobrowolny datek do puszki kwestarskiej wolontariusza. Pamiętajcie, że na Imprezie Zamkniętej nie może być wskazanej kwoty minimalnej, za którą można wejść na tę imprezę.  

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.