Wyniki 32. Finału WOŚP: Sztab przy UMK: 2 053 792 zł | Kraków: 4 825 406 zł | Cała Polska i Świat: 281 879 118,07 zł

WOŚP w Krakowie

Aktualności

13 grudnia 2023 | admin

Co u nas słychać? U nas wszystko gra OK!

Otwarte serca, wspólna mobilizacja i niezliczone inicjatywy – tak wygląda dotychczasowa działalność naszego Sztabu, który zawiązał się przy Urzędzie Miasta Krakowa!

Wraz z rozpoczęciem przygotowań do 32. Finału WOŚP, ruszyliśmy pełną parą, angażując się w szereg działań, które już teraz przynoszą rezultaty.

Aukcje Charytatywne – kup lub sprzedaj cokolwiek!

Nasze aukcje charytatywne to prawdziwa skarbnica unikalnych przedmiotów, artystycznych dzieł i dobroczynnych gestów! Dzięki hojności darczyńców, możemy zbierać fundusze na sprzęt medyczny dla oddziałów pulmonologicznych! Już teraz aktywnych jest ponad 50 licytacji, a my się dopiero rozkręcamy.

Jeśli chcielibyście włączyć się do tej niesamowitej licytacyjnej zabawy i dorzucić coś od siebie, TUTAJ dowiecie się, jak to zrobić.

Wszystkie oferty można znaleźć TU.

Rejestracja Skarbonek Stacjonarnych – Wsparcie od biznesu i instytucji

Firmy i instytucje, które chcą włączyć się w naszą akcję, mogą zarejestrować Skarbony Stacjonarne i zbierać fundusze na cel 32. Finału już teraz! To symboliczny gest, który staje się częścią ogromnej fali wsparcia dla potrzebujących. TUTAJ podpowiadamy, jak to zrobić.

Zapisy dla Wolontariuszy – serca gotowe do działania

Nasza drużyna wolontariuszy stale się powiększa! Nadal czekamy na Wasze zgłoszenia – dołączcie do nas, aby razem tworzyć wyjątkowe chwile i pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. TUTAJ możecie znaleźć więcej informacji na ten temat.

Czekamy na Wasze Inicjatywy – Twórzmy Razem Wyjątkowe Wydarzenia!

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły! Czekamy na propozycje inicjatyw, które mogłyby się odbyć w ramach 32. Finału WOŚP w Krakowie. Koncerty, licytacje, biegi – Wasza kreatywność może stać się częścią naszej wielkiej akcji dobra!

Razem tworzymy historię, razem pokonujemy bariery! Dołączcie do naszej wspólnej inicjatywy charytatywnej, bo razem możemy zdziałać więcej! TUTAJ podajemy wskazówki na temat organizacji wydarzeń.

Kontakt i Informacje

Jeśli macie pytania, propozycje lub chcecie włączyć się w naszą akcję, zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy sztab@wosp.krakow.pl. Razem możemy zrobić jeszcze więcej!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.